Školení v ráji

Kurz golfu

Intenzivní kurz
golfu

Třídenní intenzivní kurz golfu pod vedením zkušeného instruktora v nádherném areálu v blízkosti Slavkovského zámku.

Čeká Vás 18 jamkové hřiště linksového typu jehož obtížnost a zajímavost zvyšují kromě přírodních překážek a mnoha bankerů, také uměle vybudované vodní nádrže. Součástí hřiště jsou také velmi kvalitní treningové plochy, snad nejlepší v naší republice.

Naučíte se základy golfu, jak správně držet golfové hole, jak odpálit v různých typech terénu. Seznámíte se se základními pravidly a názvoslovím.

Chcete se vyrovnat anglickým gentlemanům? Tak neváhejte a vstupte do tajemného světa golfu.

Ubytování a stravování je zajištěno v areálu golfového klubu, v luxusním hotelu Golf a přilehlé restauraci.

Pokud budete mít po náročném tréningu chuť na trochu romantiky je pro vás připravena prohlídka Slavkovského zámku.