Školení v ráji

Slavkovský zámek

Austerlitz
Bitva tří císařů

Připravíme školení a raut pro Vaši firmu, nabízíme zajímavý program poznávacího zájezdu pro Vaši cestovní kancelář.

Tam, kde jste ještě nebyli. V nádherném prostředí, kde se psaly v roce 1805 dějiny Evropy. Slavná slavkovská Bitva tří císařů se odehrávala v bezprostřední blízkosti a konečný mír byl podepsán na Slavkovském zámku.

Právě zde, na nádvoří Slavkovského zámku může být Vaše akce zahájena ukázkou vojáků v dobových uniformách, čestnou salvou z historických zbraní jen pro Vás. Každý účastník bude dekorován pamětní medailí. Večerní návštěva zámku a procházka přilehlým parkem láká k zamyšlení co se tu vlastně odehrálo ...

Několik minut od tohoto místa protkaného historii se nachází Golfový areál Austerlitz. Zde můžete strávit příjemné chvíle v luxusní restauraci hotelu Golf. Jídelní lístek dle vašeho přání a nálady, ubytování v prostorných apartmánech nebo dvoulůžkových pokojích. Z oken restaurace je nezapomenutelný výhled na 18ti jamkové golfové hřiště linksového typu. Součástí Vašeho školení nebo společenské akce může být samozřejmě vyzkoušení tohoto zajímavé sportu pod vedením zkušených instruktorů. Během teplých romantických večerů je možno podávat také pečenou kýtu, připravenou kuchařem přímo venku u otevřeného ohně. Pro malé skupiny přátel doporučujeme specialitu - vařeného humra a čerstvé ústřice podávané s archivním vínem v soukromí restaurace.